výhry

Domov 9 Výhry
Po dlhých mesiacoch bez tréningu a zápasu je výhrou už len možnosť tráviť čas s kamarátmi na ihrisku s loptou na nohe. My máme pre vás však oveľa viac. Chceme vás motivovať k tomu, aby ste futbal mali radi a aby bol vašim najobľúbenejším koníčkom. Možno neskôr aj profesiou. Pozrite na nášho ambasádora a slovenského reprezentanta Martina Dúbravku. Začínal ako každý a dnes chytá v anglickej Premier League za Newcastle United, futbalom sa živí, no zároveň je táto hra jeho hobby.

Krásne ceny máme pre všetky tímy, ktoré splnia všetkých 5 výziev, najkrajšie ceny čakajú pre finalistov, resp. víťazov celkového finále.

TÍMY, KTORÉ SPLNIA VÝZVY

Všetky tímy, ktoré splnia všetkých 5 výziev, dostanú originálne futbalové kartičky slovenských reprezentantov. Zároveň 16 tímov, ktoré splnia výzvy, postupuje do veľkého finále. Ak bude tímov, ktoré splnia všetky výzvy viac, rozhodne sa hlasovaním.

Krásne ceny máme pre všetky tímy, ktoré splnia všetkých 5 výziev, najkrajšie ceny čakajú pre finalistov, resp. víťazov celkového finále.

ceny vo finále

Nákup športového vybavenia v hodnote 5.000 eur od OZ Billa ľuďom, stretnutie s ambasádorom projektu Martinom Dúbravkom, zlaté medaily, pamätný pohár, bohaté vecné ceny od partnerov projektu a tréningový kemp s Róbertom Vittekom.

Nákup športového vybavenia v hodnote 2.000 eur od OZ Billa ľuďom, strieborné medaily, pamätný pohár, bohaté vecné ceny od partnerov projektu

Nákup športového vybavenia v hodnote 1.000 eur od OZ Billa

ako postupovať

Zaregistruj svoj tím na stránke

Ak máš tím zaregistrovaný, prihlás sa

Splň jednotlivé výzvy a nahraj nám z nich videá

Najlepšie tímy budú posunuté do finále

Na finále sa bude hrať už reálny futbal

Vyhraj so svojim tímom aj finálový turnaj a získaj vecné ceny od OZ Billa ľuďom za 10.000 eur.