o futbale v meste

Domov 9 O futbale v meste

Futbal v meste mal mať iný rozmer. V mestách na Slovensku sa mal hrať na námestiach futbal a hlavnými aktérmi mali byť mladí futbalisti do 11 rokov. Pandémia ochorenia COVID-19 ale všetko mení, a tak sa aj Futbal v meste musel zmeniť a prispôsobiť podmienkam. Je tu nový rozmer aktivity, no nemenej atraktívny a zaujímavý. Opäť je Futbal v meste určený pre mladých futbalistov a futbalistky do 11 rokov (narodení 2010 a mladší).

Registrovať sa môžu všetky futbalové kluby a školské tímy, ktoré spĺňajú vekovú hranicu (chlapci a dievčatá s ročníkom narodenia 2010 a mladší). Tímy musia najskôr prejsť online futbalovými výzvami, zdokumentovať ich a poslať nám z každej výzvy video. Celkovo tak musí každý tím zaslať 5 videí. Výzvy sú koncipované kreatívne, to znamená, čím kreatívnejšie videá pošlete, tým máte vyššiu šancu postúpiť do finále.

Do finále totiž budú pozvané tie tímy, ktoré splnili všetky výzvy, maximálne však 16. Ak bude tímov, ktoré splnili všetky výzvy viac, o finalistoch rozhodnú hlasy fanúšikov Hlavnou výhrou pre víťazov je nákup športového vybavenia od OZ Billa ľuďom v hodnote 10.000 eur.

1. registrácia

Ak je váš tím (futbalový klub / školský tím) zložený z chlapcov alebo dievčat do 11 rokov (narodení 2010 a mladší), môžete sa registrovať. Stačí vyplniť jednoduchú registráciu na našej stránke. Súčasťou registrácie je krátky popis o sebe a nahratie tímovej fotky. Profil vášho tímu sa objaví do 24 hod. na webe Futbal v meste.

2. prihlásenie

Ak ste zaregistrovali váš tím a medzičasom vás zo stránky odhlásilo, prihláste sa nanovo vyplnením mena a hesla, ktoré ste zadali pri registrácii.

3. SPLNENIE VÝZIEV

Ak ste úspešne zaregistrovali váš tím, super, ste v hre o ceny v hodnote 10.000 eur od OZ Billa ľuďom. Podmienkou zisku výhry, resp. postupu do finále, kde sa bude o ceny hrať, je splnenie celkovo 5 online futbalových výziev. Nachystajte sa, trénujte. Pripravte svoj tím a kameru, resp. mobil, aby ste mohli vaše výkony zaznamenať. Podmienkou je splnenie všetkých 5-tich výziev. Pozri si, ako výzvy vyzerajú.

4. nahriatie videí

Zaznamenajte si každú jednu výzvu na kameru, resp. mobilný telefón. Videá nám pošlite. Nahrať videá môžete po prihlásení v sekcii Výzvy a nahratie videí. Pozor na maximálnu možnú dĺžku videí. Zároveň pamätajte na to, že čím kreatívnejšie videá, tým väčšia výhoda pre vás. Ak bude totiž zapojených tímov príliš veľa, o postupujúcich do finále sa rozhodne hlasovaním.

5. finále

Do finále sa dostane 16 tímov, ktoré splnia podmienky, resp. všetkých 5 online výziev. Finále sa bude konať počas leta 2021 (ak to pandemická situácia dovolí) v Bratislave pred nákupným centrom Eurovea. Finále bude už o reálnom futbale. Pred Euroveou vyrastie futbalové ihrisko s umelou trávou, na ktorom sa bude hrať futbal a v ktorom sa stretne 16 najlepších tímov z online výziev. Popri finálovom turnaji sa bude konať aj finálový turnaj eFortuna liga v hre FIFA 21 na PS4 a bude k dispozícii aj množstvo futbalových atrakcií. Pozrite si, ako bude finále vyzerať

6. ceny

Ak uspejete vo finále, čakajú vás ceny v hodnote 10.000 eur od hlavného partnera Futbalu v meste OZ Billa ľuďom. CENY

ako postupovať

Zaregistruj svoj tím na stránke

Ak máš tím zaregistrovaný, prihlás sa

Splň jednotlivé výzvy a nahraj nám z nich videá

Najlepšie tímy budú posunuté do finále

Na finále sa bude hrať už reálny futbal

Vyhraj so svojim tímom aj finálový turnaj a získaj vecné ceny od OZ Billa ľuďom za 10.000 eur.